To, na čem záleží –Jak překonat svody a rozptýlení a žít smysluplnějším životem

BECKER Joshua
5590
349 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání

Chcete žít spokojený život – s minimem výčitek? Možná vám okamžiky, dny a roky protékají mezi prsty, aniž byste se zastavili a zeptali se sami sebe: Žiji skutečně tak, jak chci? I když se vám tato otázka stále vkrádá do mysli, záměrně ji přehlížíte, protože si nevíte rady, co ve svém životním shonu změnit?

Překonejte to, co vás brzdí, a věnujte se tomu, co vás naplňuje

Joshua Becker vám v této knize pomůže rozpoznat překážky, jako jsou strach, technologie, peníze, majetek a názory ostatních, které vám brání žít podle vlastních představ. Pomocí praktických cvičení, otázek, poznatků z průzkumů a příběhů o úspěších ostatních lidí vám poskytne dostatek motivace pro to, abyste dokázali odhalit a rozpoznat, na čem vám nejvíce záleží, sladit své dlouhodobé sny s každodenními prioritami, uvědomit si, jak vám honba za penězi a majetkem brání ve štěstí, a přiznat si, jak to, co si o vás ostatní myslí, ovlivňuje vaše rozhodnutí. Namísto plánování dalšího schovávání se před problémy se věnujte tomu, co vás skutečně baví, zjistěte, jak naložit se všemi těmi otravnými e-maily, oznámeními a zprávami a zbavte se chyb a neprospěšných návyků z minulosti.

Žijte tak, abyste toho později nelitovali

Tato kniha je o tom, jak žít spokojeným a smysluplným životem, kterého na jeho sklonku nebudete litovat. Jak překonat zahlcení nepodstatnými věcmi, vztahy a problémy. Je o přehodnocení běžných očekávání dneška, abyste zítra došli spokojenosti a naplnění.

5590

Parametry

VAZBA:
BROŽOVANÁ
POČET STRAN:
280

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Reviews can be placed by customers that purchased this product