Realita zhmotněná myslí – Ohromující poznatky o tom, jak náš mozek vytváří hmotnou realitu

CHURCH Dawson
A97.5536
  • -32%
271 Kč
S DPH
399 Kč Sleva 32%
Počet
Přidat na seznam přání

S tím, jak využíváme svou individuální schopnost tvořit, máme jako živočišný druh potenciál změnit svět

Začátek jakéhokoliv výtvoru je v myšlence.

Naše myšlenky cestují jako elektrické impulsy nervovými drahami, přičemž neurony se spojují a vytvářejí elektromagnetická pole. Tato pole jsou neviditelnou energií, a přesto působí na molekuly hmoty kolem nás stejně, jako magnet organizuje kovové piliny.

Jak naše myšlenky vytvářejí hmotu?

V knize Realita zhmotněná myslí vysvětluje oceňovaný badatel Dawson Church způsob, jakým naše mysl vytváří hmotu. Nyní můžeme vysledovat vědecký základ každého článku v řetězci vedoucím od myšlenky k věci. Vidíme překvapivé způsoby, jimiž naše záměry tvoří materiální svět.

Stav „flow“ se může naučit a začít používat kdokoliv

Vědecké poznatky v knize vhodně ilustruje řada autentických příběhů lidí, kteří zkrotili výjimečnou tvořivou sílu mysli a na základě svých myšlenek se například vyléčili i z vážných nemocí. Neurovědci změřili a znají konkrétní podobu mozkových vln, jež vedou ke zhmotnění. Tento „stav flow“ si může osvojit a používat kdokoliv z nás.

Celý vesmír se sám organizuje

Nové objevy v epigenetice, neurovědě, elektromagnetismu, psychologii, cymatice a kvantové fyzice spojují jednotlivé kroky procesu. Dokazují, že se celý vesmír sám organizuje, a když je naše mysl ve stavu flow, koordinuje se s inteligencí přírody, aby společně vyprodukovaly synchronní výsledky.

A97.5536

Parametry

VAZBA:
BROŽOVANÁ
POČET STRAN:
344

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Reviews can be placed by customers that purchased this product