Diagnostika v čínské medicíně – Obsáhlý průvodce

A96.5592
  • -20%
1 999 Kč
S DPH
2 499 Kč Sleva 20%
Počet
Přidat na seznam přání

Kniha světoznámého autora a lékaře tradiční čínské medicíny by neměla chybět v knihovně žádného praktika čínské medicíny, žádného lékaře, který se setkává se složitými komplexními projevy chorob, a jistě by mohla být i vítanou pomůckou pro orientaci v běžných potížích pro laickou veřejnost.

Obsáhlý průvodce diagnostikou v čínské medicíně

Diagnostika v čínské medicíně je obsáhlým, snadno přístupným a bohatě ilustrovaným průvodcem diagnostikou v čínské medicíně. Publikace je rozdělena do šesti dílů zabývajících se čtyřmi tradičními aspekty čínského diagnostického procesu: diagnostika pozorováním, diagnostika dotazováním, diagnostika pohmatem s důrazem na diagnostiku podle pulzu, diagnostika poslechem a čichem, nejobsáhlejší pátý díl tvoří seznam jednotlivých symptomů a příznaků s navrženou akupunkturní léčbou, který v šestém dílu doplňuje přehled syndromů zahrnujících více příznaků, opět s navrženou akupunkturní léčbou a rovněž léčbou pomocí konkrétních bylinných směsí. Maciociovým typickým rysem je schopnost přizpůsobit postupy čínské medicíny západním pacientům. Čtenáři jistě ocení nebývalou hloubku informací, které jsou pečlivě propojeny křížovými odkazy.

Novinky!

  • Poznámky ke klinickým a léčebným postupům poskytují praktické informace o akupunktuře - včetně případné bylinné léčby - u většiny symptomů a příznaků, čímž kniha nachází klinické využití v terapii.
  • Aktualizovaný design a barevné fotografie zobrazují vnější klinické příznaky pro přesnější klinické rozpoznání.
  • Výsledné poznatky shrnují základní informace, které byste měli znát po dočtení kapitoly.
A96.5592

Parametry

VAZBA:
VÁZANÁ
POČET STRAN:
1128

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Reviews can be placed by customers that purchased this product