Zákon rezonance

A97.3852
  • -32%
224 Kč
S DPH
329 Kč Sleva 32%
Počet
Přidat na seznam přání

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se stále zdají být naprosto nedosažitelné? Hledáte vysněného partnera, pevné zdraví, spokojený život podle svých představ? Přivolejte si je!Díky knize Zákon rezonance objevíte jednu ze základních pravd: do života si můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci, to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a stane skutečností: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Autor knihy ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně dojít k cíli a jednoduše získat, co si vaše srdce přeje.

Slovenská verze knihy Zákon rezonance

Pro všechny slovensky hovoříci příznivce Pierra Franckha byla vydána slovenská verze knihy! Pod názvem Zákon rezonancie je dostupná v knihkupecké síti na Slovensku (doporučená cena 12,99 €) nebo v české měně zde na e-shopu ANAG.cz.

Pierre Franckh

Spisovatel, herec, režisér, moderátor a také autor knihy Zákon rezonance Pierre Franckh je osobou velmi všestrannou. Jeho knihy věnované tématu „přání si“ se staly bestsellery v mnoha zemích, výjimkou není ani Česká republika. Tisíce vděčných čtenářů vděčí jeho knihám za zlepšení vlastního života. Kromě psaní knih se věnuje také pořádání seminářů.

A97.3852

Parametry

VAZBA:
VÁZANÁ
POČET STRAN:
208

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Reviews can be placed by customers that purchased this product